K.O. szövetség fóruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Help

3 posters

Go down

Help Empty Help

Témanyitás  Ongre Pént. Ápr. 18, 2008 5:01 am

Hogy tudok szövetségi körlevelet küldeni, vagy válaszolni arra amit kaptam?

Kösz
Ongre

Ongre

Hozzászólások száma : 10
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 07.

Vissza az elejére Go down

Help Empty Re: Help

Témanyitás  mylord Szomb. Ápr. 19, 2008 6:40 am

hali.

Na szóval, belekattintsz a szövetségbe. ekkor ugyi feljön a kép a karddal és a szárnyakkal (asszem ez van, ugye), majd egy cseppet lejjebb, felülről az 5. lehetőség a körlevél üzenetet küldd. Ha minden jól megy, akkor onnan már tudsz üzit írni. utána kiválasztod, h melyik körnek akarod elküldeni - érdemes mindenkinek küldeni, és onnan már megkapjuk. Smile

good luck. Smile

mylord

Hozzászólások száma : 30
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 26.

Vissza az elejére Go down

Help Empty Re: Help

Témanyitás  Ongre Hétf. Ápr. 21, 2008 2:01 am

Ez a lap jön fel.
Itt csak a kilépés a szövetségből funció aktív.


A te szövetséged
Rövidítés K.O.
Név Knights of Order
Tagok 29
A Rangod Jövevény
Üdvözöllek Dominiumunkban vándor.
Ez egy kezdőknek alapitott szövetség, úgynevezett fun-szövetség.Mindenkit szeretettel várunk Dominiumunkba, hogy egy erős és hatalmas szövetséget hozhassunk létre.Ha tetszik a játék és még on-line is vagy egy keveset, akkor itt a helyed köztünk!Emlitettem, hogy ez a szövi fun-jatékosoknak alapitódott elsősorban, de az alapitó, vagyis jómagam már az angol szerveren is igen szép eredményeket értem el, mind egyéni téren (46. a játékban), mind a szövetség terén (Top 30-as szövi vezetője voltam)
Ha úgy érzed, hogy ez számodra elég garancia, úgy ne habozz belépni szövetségünkbe!
Amennyiben 5.000 pont alatt vagy, keresd alszövetségünket, a "K.O. ala" szövetséget.


Ha valaki esetleg MNT - t, vagy ba'rmilyen ma's kozremu"kode'st aja'nlana az a forumunkon az MNT topicban megteheti.


Üdvözlettel és tisztelettel : Jerry Lee


-=Szövetségesek=-
IoM

-=Testvérszövetség=-
K.O. ala

-=MNT=-
R.S.A.


Kezdőoldal. https://knightsoforder.hungarianforum.com/index.htm
belterület
Semmilyen más kérésem nincsen, csak annyi, hogy amennyit lehet legyetek on-line.Ha valami gondotok, kérdésetek, vagy egyéb észrevételetek van, nyugodtan szoljatok!
A yahoomess ID-m jerrythewildmouse

Kilép ebből a szövetségből.

Ongre

Hozzászólások száma : 10
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 07.

Vissza az elejére Go down

Help Empty Re: Help

Témanyitás  JerryLee Kedd Ápr. 22, 2008 11:27 am

azert nem volt lehetseges, mert a rangod joveveny volt es mint ilyen nincsen semmilyen jogod, marmint, nem kuldhetsz uzit, nem lathatod a taglistat, stb.Ezeket a jogokat az uj rangoddal egyutt kapod meg.
JerryLee
JerryLee

Hozzászólások száma : 31
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 14.

Vissza az elejére Go down

Help Empty Re: Help

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.