K.O. szövetség fóruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FS kérdese, és holdat mindenkinek projekt!!!

3 posters

Go down

FS kérdese, és holdat mindenkinek projekt!!! Empty FS kérdese, és holdat mindenkinek projekt!!!

Témanyitás  Aiportne Vas. Dec. 21, 2008 6:04 am

A biztonságos FS-hez feltétlenül szükséges legalább egy hold. Mindenki jelentkezését várom, akinek legalább 50000 pontja van, és még nincs holdja (vagy nem tudja hogy is használhatná).
Kevesebb ponttal rendelkezők is jelentkezhetnek, csak ott több szervezés szükséges.
Aiportne
Aiportne

Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 12.

Vissza az elejére Go down

FS kérdese, és holdat mindenkinek projekt!!! Empty Re: FS kérdese, és holdat mindenkinek projekt!!!

Témanyitás  mylord Szer. Feb. 18, 2009 12:43 am

Hali.
Én is, Én is segítek holdat csinálni aki szeretné! Smile

mylord

Hozzászólások száma : 30
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 26.

Vissza az elejére Go down

FS kérdese, és holdat mindenkinek projekt!!! Empty Re: FS kérdese, és holdat mindenkinek projekt!!!

Témanyitás  JerryLee Szomb. Feb. 21, 2009 8:02 am

Nekem már van egy, de talán még kéne egy, mert ami van az nem pont ott van, ahol lennie kellene...és az átköltözés elég bajos...másképp mondom : - idő és nyersi-igényesebb, mint egy új holdat lövetni...legalábbis szerintem...
JerryLee
JerryLee

Hozzászólások száma : 31
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 14.

Vissza az elejére Go down

FS kérdese, és holdat mindenkinek projekt!!! Empty Re: FS kérdese, és holdat mindenkinek projekt!!!

Témanyitás  mylord Kedd Márc. 03, 2009 12:41 am

Jerry-Ozi, írj, h hova és mikor kell. Smile
mikor leszel fennt általában, mennyi védelmet tudsz kidodobni? tehát h ki menjen kh-kal. Smile

mylord

Hozzászólások száma : 30
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 26.

Vissza az elejére Go down

FS kérdese, és holdat mindenkinek projekt!!! Empty Re: FS kérdese, és holdat mindenkinek projekt!!!

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.